Dominika Zawadzka

Jest właścicielem szkoły i nauczycielem języka angielskiego od 1993 roku. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – Wydział Marketing i Zarządzanie, ukończyła British Council Studium na Uniwersytecie Gdańskim – kurs kwalifikacyjny pedagogiczno-metodyczny języka angielskiego. Posiada Certificate in Advanced English – University of Cambridge, ukończyła Studia Podyplomowe Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi – Zintegrowana edukacja szkolna i wczesnoszkolna, jest uczestniczką wielu warsztatów, konferencji i szkoleń metodycznych prowadzonych przez MSDN oraz wydawnictwa językowe PEARSON, OXFORD, MACMILLAN, CAMBRIDGE oraz EXPRESS PUBLISHING.

Aleksandra Piotrowska

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej (ukończone studia na UW na wydziale pedagogicznym) oraz języka angielskiego w klasach młodszych (ukończony kurs metodyczny z języka angielskiego oraz zdany egzamin państwowy z języka angielskiego). Prócz tego ukończyłam studia magisterskie na kierunku ogólnopedagogicznym oraz studia podyplomowe z zakresu Terapii Pedagogicznej (również na UW). Pracuję z dziećmi 16 lat i sprawia mi to ogromną radość. Zdobywanie doświadczenia zaczynałam w przedszkolu, jako nauczyciel w różnych grupach wiekowych, a od 10 lat pracuję już tylko w szkole. Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców.

Bardzo lubię podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać się zawodowo - co roku uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach przeznaczonych dla nauczycieli.

Agnieszka Kuza-Tarkowska

Agnieszka Kuza-Tarkowska jest absolwentką ekonomii Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie (O). Napisała pracę magisterską z zakresu ekonomii środowiska i opodatkowania. Po studiach wiele lat pracowała na macierzystej uczelni. Ponad jedną trzecią swojego życia mieszkała w Niemczech - w Bremen, Dusseldorfie i Frankfurcie. Posiada wieloletnie doświadczenie na różnych stanowiskach w wielu firmach FMCG. Od 16 lat prowadzi działalność jako lektorka języka niemieckiego. W większości uczyła w korporacjach międzynarodowych z kapitałem niemieckim lub austriackim. Do grona zadowolonych klientów należy Metro AG, PKN Orlen, Raiffeisenbank, Ringier Axel Springer, T-mobile, Bayer. Jest coachem językowym z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu grup kursantów na wszystkich poziomach. Prowadziła liczne kursy dla maturzystów, zdobywców certyfikatów językowych i dzieci. W pracy ceni nowe wyzwania. Dobry lektor według Agnieszki, to ktoś, kto mówi i używa języka, a nie tylko rozwiązuje ćwiczenia.